Kes me oleme?

Silveteks OÜ on asutatud aastal 2002. Sellest ajast peale oleme teostanud transporti liinil Viljandi-Tallinn-Viljandi. Lisaks pakume tsarterveoteenust Eestis ja üle kogu Euroopa. 

Igapäevaselt teostame transporditeenust suunal Viljandi-Tallinn-Viljandi, seetõttu suudame kiiresti reageerida ning pakkuda kiiret ja ohutut transporti. Meie masinaparki kuuluvad küljelt avatavad tagaluugiga furgoonautod ja kaubikud.

Kogu veos on kindlustatud ning kõik meie juhid on läbinud ametile vastavad koolitused,  et tagada veose ohutu sihtpunkti jõudmine.

Lisaks Viljandi-Tallinn-Viljandi liinile pakume kaubikautodega ekspressteenust Eestis ja üle kogu Euroopa.

Meeldivat koostööd soovides,

Silveteks OÜ

Mis on meie eesmärk?

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja parimat klienditeenindust. Meie eelistena saame välja tuua kiire reageerimise, s.t. tänu suurele masinapargile suudame üsna kiiresti leida kliendi jaoks sobiva auto ja alates 2 tunniga on kliendi kaup jõudnud Viljandist-Tallinnasse ja vastupidi.

Tahame, et iga meie klient mõistaks, et Ta on meie jaoks oluline, just seetõttu püüame igale kliendile läheneda võimalikult personaalselt ja Temast lähtuvalt.